Pravidelně podporujeme

Jsme DOBRÝMI ANDĚLY

Pravidelně finančně přispíváme nadaci DOBRÝ ANDĚL, který pomáhá rodinám jež se vlivem nemoci člena rodiny dostaly do tíživé situace. Ceníme si na tomto systému jeho transparentnosti a možnosti vidět konkrétní rodiny, kterým náš příspěvek pomáhá.

https://www.dobryandel.cz/

Jsme součástí největší mezinárodního festivalu ZLÍN FILM FESTIVAL

Od roku 2016 jsme partnerem Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež, který se koná ve Zlíně již od roku 1961. ZLÍN FILM FESTIVAL je jedním z nejstarších, největších a nejvýznamnějších filmových festivalů tohoto druhu na světě. Každoročně festival uvádí přes 350 snímků z více než 50 zemí světa. Od roku 2010 přesahuje návštěvnost festivalu 95.000 dětí i dospělých. Pro festival pravidelně vyrábíme propagační a POS/POP materiály, které provází návštěvníky celým festivalem.

https://www.zlinfest.cz/

Podporujeme rychlé vozy na VALAŠSKÉ RALLY

Trvale podporujeme jednu z nejvýznamnějších motoristických akcí Valašská rally, která se rok od roku těší větší oblibě jak diváků, tak závodníků.

http://www.valasskarally.cz

Zapojili jsme se do výzkumu HORECA POP 2017

Společně s Asociací POPAI Central Europe a výzkumnou agenturou Perfect Crowd jsme se podíleli na syndikovaném výzkumu, který mapoval funkce POP nástrojů a jejich vliv na vnímání a chování zákazníků. Tento výzkum měl za cíl zjistit, jak nástroje POP komunikace vnímají nejen zákazníci, ale také provozovatelé. Které nástroje fungují a které ne. A jaké inovace mají potenciál pro budoucí nasazení. Výzkum pomůže trhu s POP materiály vyvíjet a vyrábět správné POP pro oblast HORECA.

http://www.popai.cz/