Pravidelně podporujeme

Jsme součástí projektu GIVT

GIVT je internetový portál, který umožňuje přímou podporu neziskových a zájmových organizací. Zákazníci, kteří nakupují na našem e-shopu PAKETO.CZ, můžou pomoci a svým nákupem věnovat část peněz ze své útraty na jimi zvolenou organizaci. Zákazník přitom neplatí nic navíc, protože my věnujeme 3 % z nákupu (bez DPH), kterou portál GIVT připíše zvolené organizaci. Více o fungování a postup naleznete na stránkách GIVT.

https://givt.cz/

Jsme DOBRÝMI ANDĚLY

Pravidelně finančně přispíváme nadaci DOBRÝ ANDĚL, který pomáhá rodinám jež se vlivem nemoci člena rodiny dostaly do tíživé situace. Ceníme si na tomto systému jeho transparentnosti a možnosti vidět konkrétní rodiny, kterým náš příspěvek pomáhá.

https://www.dobryandel.cz/

Jsme součástí největší mezinárodního festivalu ZLÍN FILM FESTIVAL

Od roku 2016 jsme partnerem Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež, který se koná ve Zlíně již od roku 1961. ZLÍN FILM FESTIVAL je jedním z nejstarších, největších a nejvýznamnějších filmových festivalů tohoto druhu na světě. Každoročně festival uvádí přes 350 snímků z více než 50 zemí světa. Od roku 2010 přesahuje návštěvnost festivalu 95.000 dětí i dospělých. Pro festival pravidelně vyrábíme propagační a POS/POP materiály, které provází návštěvníky celým festivalem.

https://www.zlinfest.cz/

Podporujeme rychlé vozy na VALAŠSKÉ RALLY

Trvale podporujeme jednu z nejvýznamnějších motoristických akcí Valašská rally, která se rok od roku těší větší oblibě jak diváků, tak závodníků.

http://www.valasskarally.cz

Zapojili jsme se do výzkumu HORECA POP 2017

Společně s Asociací POPAI Central Europe a výzkumnou agenturou Perfect Crowd jsme se podíleli na syndikovaném výzkumu, který mapoval funkce POP nástrojů a jejich vliv na vnímání a chování zákazníků. Tento výzkum měl za cíl zjistit, jak nástroje POP komunikace vnímají nejen zákazníci, ale také provozovatelé. Které nástroje fungují a které ne. A jaké inovace mají potenciál pro budoucí nasazení. Výzkum pomůže trhu s POP materiály vyvíjet a vyrábět správné POP pro oblast HORECA.

http://www.popai.cz/